Vice aktualit

Radiostanice - vysílačky pro volný čas

Vysílačka TLKR-T3Radiostanice (vysílačky) Motorola TLKR T3, TLKR T5 a TLKR T7 jsou určeny pro běžné použití ve volném čase, pro sportovní a nebo hobby účely. Podobně jako ostatní PMR radiostanice jsou PMR vysílačky MOTOROLA, použitelné pro spojení na krátkou vzdálenost díky limitovanému vysílacímu výkonu 0,5W. Dosah vysílaček Motorola TLKR T5 může být 5 až 6 km v závislosti na podmínkách u vysílaček TLKR T3 je dosah 3 - 5km. U nových vysílaček TLKR T7 je dosah až 10km. Dosah vysílaček je ovšem ovlivněn významou měrou okolním prostředím. Například v zastavěné oblasti, nebo kopcovitém terénu může být dosah výrazně omezen a dosah  pak nemusí překročit 500 m. Naopak pokud máte velmi ideální podmínky, může být dosah těchto vysílaček přes 10 km.
V balení u obou druhů vysílaček je obsažen jeden pár vysílaček doplněný klipsy na snadné zavěšení na opasek nebo třeba batoh. Určitě Vás potěší moderní design ve spojení s vysokým standardem kvality, který vysílačky ( radiostanice ) MOTOROLA nabízejí.

Použití vysílaček
Kmitočty volně přístupné jsou  dle mezinárodního standardu PMR446 s možností použití ve většině států Evropy.
U nás je potom bezplatný a volný provoz upraven Všeobecným oprávněním č. VO-R/3/07.2005-16 k využívání radiových kmitočtů a k provozování zařízení PMR446 vydaným Českým telekomunikačním úřadem.  Pro cenovou nabídku či jiný dotaz využijte náš Poptákový formulářPoptávkový formulář

RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.