Vice aktualit

O firmě RASPRO s.r.o.

Současnost

Firmu tvoří tým obětavých lidí. Odborníků, kteří jsou připraveni Vám operativně vyjít vstříc při realizaci Vašich požadavků. Krédem firmy je poskytování špičkových a komplexních služeb v oblasti zřizování radiových sítí a dodávek telekomunikačních technologií pro soukromé organizace i instituce státní správy.
 
 

Kvalita

Vysokou kvalitu radiosystémů podporuje firma RASPRO důsledně vybudovaným systémem poskytovaných služeb ? záruční doba, kvalitní a rychlý servis, dlouholetý pozáruční servis. Trvale se snažíme zvyšovat kvalitu a úroveň poskytovaných služeb ke spokojenosti našich zákazníků. Veškeré dodávané zařízení a technologie splňuje požadavky ČTÚ pro provoz v ČR.
 
 

Naši zákaznící

Od roku 1992 nasadila do užívání firma RASPRO cca. 5000 radiostanic v padesáti převaděčových a simplexních radiosítích. Mezi naše největší zákazníky patří: Letiště Brno – Tuřany, Jihomoravská energetika, Dopravní podnik města Jihlavy, a.s., BVV, CTZ Uherské Hradiště, VaK Prostějov, VaK Zlín, VaK Nový Jičín, VaK Brno, SIGMA Lutín aj.
 
 

Servis

Firma RASPRO klade hlavní důraz na vybavenost a technické zázemí pro servis radiosítí. Zejména investuje do měřící techniky a přístrojového vybavení. Tato filosofie umožňuje provádět rozsáhlé projekty na bázi vlastních příprav (měření ČTÚ), jakož i kvalifikovanou realizaci a uvádění radiosítí do provozu.  Pro kalkulaci zakázky či jiný dotaz využijte náš Poptákový formulářPoptávkový formulář

RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.